Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılında Sakarya ve çevre illerdeki sanayi ve kurumsal firmaların soğutma sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Karsan Mühendislik günümüzde mühendislik tecrübesi ve uzman teknik personelleriyle ülke çapında endüstriyel soğutma sistemleri, iklimlendirme sistemleri ve havalandırma sistemlerinin satış, servis, bakımı, montaj, projelendirilmesini ve otomasyon sistemleri alanlarında hizmet vermekte ve birçok markanın servisliğini başarı ile sürdürmektedir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Karsan Mühendislik, 20 yıldan uzun süredir oluşan bilgi birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bugün ve gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarını ve beklentilerini mühendislik tecrübemizle karşılamak. Uzman ekibimizle servis ve bakım alanında güvenli, tasarruflu ve çevre dostu çözümler sunmak. Soğutma sistemlerinde dünya standartlarında çözümler bulmak.

Vizyonumuz

Soğutma sistemlerinde mühendislik tecrübelerimizi kullanarak otomasyon entegrasyonlarının oluşturulması. Sektörde gerekli tüm uygulamaları dünya standartlarında uygulayarak, kalitemizden ödün vermeden sürdürülebilir büyümeyi sağlamak.

Profesyonel ekip, kaliteli işçilik