Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
İstanbul Chiller Servisi

İstanbul Chiller Servisi

İstanbul Chiller Servisi

Günümüzde pek çok markanın ana merkezi İstanbul’da yer almaktadır ve söz konusu soğutma süreçleri olunca AVM, Otel ve Hastane gibi kalabalığın yaygın olduğu ortamlarda olası soğutma arızalarına anlık müdahale gerekir. Soğutma arızalarının en yaygın olanı olan chiller arızası ise anlık gelişebildiği gibi anlık müdahale gerektiren önemli bir sorundur.


İstanbul – Chiller servisi arayışında olan herkesin ilk durağı olan Karsan Soğutma, İstanbul’da olan herkese kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Uygulama aşamasından montaja, arıza tespitinden tamire kadar tüm chiller süreçlerinizde yanınızda olan İstanbul – Chiller servisi ile arızaya anlık müdahale artık hayal değil!
Uzun bekleyişler ve hesapta olmayan maliyetlerin tam aksine güvenilir süreçlere imza atan İstanbul – Chiller servisi ile işiniz ve içiniz artık rahat.
Chiller soğutma modellerinin tamamına hâkim geniş uzman kadrosu sayesinde chiller tamiri yaptırmak sandığınızdan çok daha kolay ve ekonomik olacaktır. Karsan Soğutma ile alacağınız hizmet neticesinde tüm süreçlerin profesyonel ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde gözetilerek gerçekleştiğini görecek, bu ayrıcalığın bir parçası olmak isteyeceksiniz.

Mühendislik tecrübesi ile uzman teknik personellerini bir arada tutan Karsan Soğutma markası, chiller servisi bazında sağladığı memnuniyet neticesinde, pazar yerindeki geniş hakimiyetini kanıtlar nitelikte. Bu sayede İstanbul’un her neresinde olursanız olun soğutma sistemi olan chiller’de yaşayacağınız tüm sorun, bakım, montaj ve kurulum gibi süreçlerde ihtiyaç duyduğunuz her an Karsan Soğutma ’ya dilediğiniz an kolaylıkla erişim sağlayabilir, markanızın 4 mevsim soğutma sürecini profesyonellere emanet edebilirsiniz.

“Profesyonel ekip, kaliteli işçilik” mottosu ile sundukları hizmet çerçevesinde öncü olan Karsan Soğutma markasından alacağınız chiller servis süreçlerinde, geniş uygulama yelpazesinin kullanıldığını bilmenizi isteriz. Uygulama esnasında ürünün sökme-takma işlemleri gerektiğinden uzman kişilerce müdahale yapılması ve arıza giderildiğinde güvenli bir şekilde yeniden çalıştırılarak kontrollerinin yapılması gerekir. İstanbul – Chiller servisi hizmeti almak istediğiniz de Karsan Soğutma markasının sunacağı hizmet kalitesini deneyimleyerek servis sürecinin ne kadar sağlıklı ve başarılı gerçekleştiğine tanık olacaksınız.

Acil bir durum söz konusu olduğunda saate bakmanıza gerek bırakmayan Karsan Soğutma ‘ya dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman 7/24 ulaşarak kesintisiz hizmet alabilir, chiller servis sürecinin en kaliteli ve ayrıcalıklı hali ile tanışabilirsiniz.

Paylaş: