Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Gebze Chiller Servisi

Gebze Chiller Servisi

Gebze Chiller Servisi

Chiller, genellikle bir tesisat veya endüstriyel süreçte kullanılan soğutma sistemini ifade eden terimdir. Kulağa her ne kadar karmaşık geliyor olsa işletim sistemi hayli basit çünkü su veya başka bir soğutucu akışkanın dolaştığı kapalı devreyi içeren hızlı bir aksamı temsil eder.

Birçok alanda kullanıma elverişli olan chiller’ler yaygın olarak klima sistemleri, endüstriyel ortamlar, tıbbı görüntüleme cihazları, lazer soğutma ve soğuk depo gibi alanlarda tercih ediliyor.

Kompresör, genleşme vanası, evaporatör ve kondenser materyallerinin bir araya gelerek sistemi oluşturması neticesinde ortaya çıkan chiller’ler kullanılan alanda ki ısı döngüsünü sağlar.

Chiller kullanılan alanda zaman zaman kompresör arızası meydana gelir. Bu noktada hızla müdahale gerektiren chiller tamiri, alanında uzman ekipler tarafından doğru kontroller ve testlerden geçirilerek sorunun ana merkezi tespit edilir ve yerinde müdahale işlevi sayesinde chiller tamiri gerçekleştirilir. Tam da bu noktada Gebze - Chiller servisi denildiğinde akla gelen ilk marka olan Karsan Soğutma, profesyonel ekibi sayesinde sorun yaşanılan her alanda süratle müdahale ederek etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Marka, Chiller ana grubu statüsünde bakım-onarım, revizyon, kurulum ve kontroller aşamasında da kulvarında tek diyebiliriz çünkü rakiplerine oranla sağladığı müşteri memnuniyeti, hızlı çözüm sunuşu ve anında ulaşım hizmeti sayesinde tercih listesinde zirvede kalmaya devam ediyor.

Chiller arızası sizi hafta sonu yarı yolda bırakabilir ancak Karsan Soğutma ekibine 7/24 ulaşım sağlayarak sorunun çözümünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Çok daha kurumsal bir süreç yönetmek istediğiniz anlarda e-posta atabilir, internet sitesinde yer alan canlı destek butonunu kullanarak müşteri ilişkileri ekibine bağlanabilir veya direk iletişim numaraları üzerinden irtibata geçerek sorunu iletip hizmet talebinizi belirtebilirsiniz.

Öte yandan her markanın mutlaka olası üretim ve iklimlendirme kayıplarının önüne geçmek adına belli periyotlarda chiller bakımı yaptırması gerekir. Gebze – Chiller servisi arasında zirvede olan Karsan soğuma ise, uyguladığı periyodik bakımlar çerçevesinde sitemlere tam erişim sağlayarak henüz sorun yaratmayan ama sorun haline gelmesi mümkün olan durumları dahi tespit ederek raporlama yapmaktadır. Bu sayede arızanın oluşmasına mahal vermeden kalıcı çözümler sunarak günün sonunda “iyi ki!” demenizi sağlıyor.

Paylaş: