Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Düzce Kiralık Chiller

Düzce Kiralık Chiller

Düzce Kiralık Chiller

Düzce Kiralık Chiller soğutma sistemleri endüstriyel soğutma, soğuk hava deposu imalatı, Chiller soğutma sistemlerini Karsan  Mühendislik güvencesi ile satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Karsan yıllardır acil soğutma ihtiyaçlarınızda güvenilir ve kalıcı çözümler sunar.

Karsan soğutma sistemleri olarak uluslararası standartlarda Chiller marka soğutma cihazlarını müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kısa süreli veya istenilen sürede kiralama hizmeti verir. Montajı, periyodik bakımı Karsan teknik elemanları tarafından yapılan Chiller soğutmalar uzun süre kullanabileceğiniz, çevre dostu ürünlerdir.

Isıyı bir kaynaktan alıp diğer bir kaynağa transfer eden soğutma sistemleri günümüzde hemen her alanda kullanılır. Büyük alanların soğutulmasından, otel, hastane, restoran, okul, tekstil fabrikaları, plastik üretim fabrikaları, döküm fabrikaları, torna tesfiye, ilaç fabrikaları, gıda sektörü, büyük marketler, beton soğutma vs. alanlarda yaygın olarak kullanılır.

Chiller soğutma sistemleri diğer soğutma sistemlerine göre daha yüksek kapasiteli ve minumum enerji tüketimi ile ön plana çıkar. Düşük enerji ile büyük ölçekli alanları soğutabilirsiniz. İdeal iklimlendirme olarak kullanılan bu cihazlar ihtiyaçların niteliğine göre farklı modelleri vardır. Toplu yaşam alanlarından, sanayi sektörüne kadar soğutma ihtiyacı duyulan her alanda kullanılır.

Su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak iki gruba ayrılan chiller soğutma, ortamda ideal iklimlendirme sağlar. Ticari binalarda havanın soğutulmasında endüstriyel tesislerde sıvının soğutulmasında veya havadaki nem oranını düşürmek için en verimli soğutma sistemleridir.

Düzce kiralık Chiller sanayi tesislerinde etkin olarak kullanılan chiller soğutucular kısa sürede soğutma sağlar. Şantiyelerde, ilaç sektöründe, gıda sektöründe hızlı ve kalıcı soğutmada Chiller soğutmalara ihtiyaç duyulur. Kondenser, genleştirici, komprasör ve evaporatörden oluşur. Teknik özellikleri açısından herhangi bir arıza durumunda kendini koruyan sistemler ile arızalar büyümeden kontrol altına alınır. İhtiyaca göre kapatılıp açılabilir. Kolay kullanım sunar. Çevre dostudur. Enerji sarfiyatı düşüktür. Büyük alanlar yüksek kapasitelerde soğutulabilir. Hatta bazı ülkelerde beton soğutmak için inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılır.

Karsan Chiller mühendislik her türlü iklimlendirme ihtiyaçları için teknik ekip ile size uygun Chiller soğutma sistemlerini fiyat avantajları ile kiralar. Mühendislerimiz tarafından hazırlanan projelerde enerji açısından verimli ve yüksek kapasite Chiller soğutucu sistemlerini birlikte planlayarak hayata geçirebiliriz.

Paylaş: