Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Chiller Soğutucu

Chiller Soğutucu

Chiller Soğutucu

Chiller soğutucu sektörde tek işi soğutma sistemleri olan Karsan Soğutma; ihtiyacınıza uygun kapasiteli model ve özel projeler ile soğutma ihtiyaçlarınızı karşılar.  Chiller soğutma sistemleri su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak iki gruptur.

Müşteri memnuniyetini üst düzeyde karşılamak ve bunu sürdürülebilir kılmak için minimum enerji ile maksimum verimlilik sağlayan soğutma sistemlerini ekonomik fiyat garantisi ile özel soğutma ihtiyacı olan müşterilerine de uygun projeler hazırlar. Müşterinin ihtiyacı olan ürünün boyutunun ne olduğu, kapasitesi işinde uzman teknik ekip tarafından keşif yapılarak tespit edilir ve müşteriye sunulur. En ince ayrıntısına kadar kusursuz hazırlanan proje, ihtiyaçtan fazla sistemin kurulmasının önüne geçer. Böylece kusursuz olarak ihtiyacı tam olarak karşılayan model ile ekstra maliyetlerin önüne geçilir.

Chiller soğutucu kullanım alanı belirlendikten sonra Karsan Soğut firmasından satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Teknik hizmet de veren firma araç filosu, kolay kurulum ve hızlı montaj ile endüstriyel tesisler, gıda tesisleri, boya imalat tesisleri, oteller, hastaneler, ilaç fabrikaları, tekstil sektörü gibi daha birçok alanda güvenli ve ekonomik soğutma sunar.

Chiller Soğutucu Keşif

Chilller soğutucu hava soğutmalı ve su soğutmalı çeşitleri ve farklı kapasiteleri ile dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen soğutma sistemleridir. Karsan Soğutma profesyonel keşif ekibi müşterilerin işyerlerine, tesislerine gelerek ihtiyacınız olan chiller sistemi tespit ederek doğru yere montajını sağlar.

Chiller Soğutucu Satış

Chiller soğutucu yüksek performans, minimum enerji sarfiyatı, bakımı ve montajı kolay olması ile ön plana çıkar. Karsan Soğutma güvencesi ve en iyi fiyat garantisi ile Türkiye’nin her yerinde kurulum montajı gerçekleştirir.

Chiller Servis

Chiller soğutucu teknik servis, onarım, bakım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri Karsan Soğutma ekipleri tarafından güvenle yapılır.

Chiller Montaj

Chiller soğutucu montaj hizmeti Karsan Soğutma ekipleri tarafından güvenle istediğiniz zaman yapılır.

Chiller Bakım

Chiller soğutucu bakim hizmetleri üretim tesislerinizin ve işletmelerinizin en iyi şekilde soğutma sağlaması için periyodik olarak bakımlarını uzman ekiplerimiz tarafından yapılır.

Chiller Yedek Parça Aksesuar

Chiller soğutucu yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını ülke genelinde karşılar, müşterilerimize en iyi fiyat garantisi ile sunarız. Arıza ve onarımları yedek parça stoklarımızla aynı gün temin ederek bakım ve onarım gerçekleştirilir.

Paylaş: